KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global Uğur’da Aktif ve Sağlıklı Yaşam U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

3 bin Uğurlu Öğrenciden Ata’ya Ziyaret

04/11/2022

Türkiye'nin dört bir yanından gelen 3 bin Uğurlu öğrencimiz ve öğretmenimiz ile Atamızın manevi huzurundaydık. Büyük Önder'i, ölümünün 84. yılında bir kez daha özlemle, minnet ve saygıyla andık.

Uğur Okullarının Türkiye’nin dört bir yanındaki kampüslerinde öğrenim gören 3 bin  öğrencimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahı Anıtkabir’de ziyaret ettik. Atatürk’ün aziz hatırasına ve O’nun “En büyük eserim” dediği Cumhuriyet’e her zaman sahip çıkacaklarını söyleyen Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek, Uğur Ailesi olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak yeni nesiller yetiştirdiklerini söyledi.

Törende Türk bayrağı taşıyarak Aslanlı Yolu geçen eğitimciler ve öğrenciler, mozoleye çelenk bıraktı ve Anıtkabir’de saygı duruşunda bulundu. Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek Anıtkabir Özel Defteri’nde kaleme aldığı yazıda şu satırlara yer verdi:
Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, yurdumuzun dört bir yanından gelen sevgili öğrencilerimiz ve başöğretmenimiz olarak sizin açtığınız yolda büyük bir inançla ilerleyen fedakâr öğretmenlerimizle manevi huzurunuzda saygı, sevgi ve minnetle eğiliyoruz. “En büyük eserim.” diyerek bizlere emanet ettiğiniz Cumhuriyet’e sahip çıkmayı görev biliyor; yeni nesilleri bu bilinç ve sorumlulukla yetiştiriyoruz. Yakmış olduğunuz eğitim meşalesini büyük bir onurla taşıyan Uğurlu eğitimci ve öğrenciler olarak, açmış olduğunuz aydınlık yolda hiç durmadan yürüyeceğimize manevi huzurunuzda bugün bir kez daha söz veriyoruz. İlke ve inkılaplarınız ışığında "Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım