KURUMSAL Kurucumuz Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İnsan Kaynakları EĞİTİM ÖĞRETİM Anaokulu Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız YENİ KAMPÜSLER UĞURLU OLMAK Sorularla Uğur Okulları Uğur'da Sorumlu Üretim ve Tüketim Programı Uğur Makes You Global - U Makes U Global U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi Eğitime Teknolojik Destek Uğur International U-Tigers Club U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası Blog İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

2020 LGS’de Birincilik Gururu

28/09/2020

Uğur Okulları öğrencisi Ada Kaderoğlu 2020 Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) tüm sorulara doğru yanıt vererek Türkiye birincisi oldu. 

Uğurlu öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde de sınava kesintisiz hazırlanma şansı bulduklarını söyleyen Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, LGS birincisi Ada Kaderoğlu ve emeği geçen tüm öğretmenleri tebrik etti. Uğur Okulları olarak 52 yıllık başarı geleneğini devam ettirdiklerini belirten Kulaberoğlu “3 yıldır okullarımızda aktif olarak kullanılan, kişiye özgü ve yapay zeka tabanlı dijital öğrenme- öğretme platformu Metodbox ile pandemi döneminde okul eve taşındı. Her hafta kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz deneme sınavlarımız, pekiştirme odaklı ders planlamalarımız ve deneyimli akademik kadromuzun oluşturduğu yayınlarımızla birlikte sınavın nabzını tuttuk. LGS’de başarı elde eden tüm öğrencilerimizi ve Türkiye birincisi olan Uğurlu öğrencimiz Ada Kaderoğlu’nu gönülden tebrik ediyorum” diye konuştu. 
 
 

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım