Kurumsal Tarihçe Kurucu Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İş Ortaklığı Eğitim Öğretim Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız Yeni Kampüsler Uğurlu Olmak U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi U-Digital Uğur International U-Tigers Club Uğur’da Sanat Var U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

Atatürk’e Uğurlu Kalplerden Öyküler

16.05.2019

Türkiye genelinde 44 ildeki 137 okulumuzda 19 Mayıs’ın 100. yılı için anlamlı bir projeye imza attık. Atatürk’ün Milli Mücadeleyi fiilen başlattığı Samsun’a çıkış tarihi olan bu önemli tarihin 100. yılına ithafen, siz değerli lise öğrencilerimiz Atatürk'ü anlatan öykülerini kaleme aldı ve ortaokul öğrencilerimiz de seçilen bu 100 öyküyü resmetti. Seçilen tüm öykü ve resimler “Atatürk’e Uğurlu Kalplerden Öyküler” kitabımızda toplandı. Kitabımızın kapağı için ise Uğurlu öğretmenlerimizin katılımı ile kapak tasarım yarışması düzenledik ve Resim öğretmenimiz Rayfe Kemba Ergül’e ait olan ve birinci seçilen resmi, kitap kapağımız yaptık.

Öğrencilerimizin emeği ile oluşan eserlerin yer aldığı ve satışa sunulan bu özel kitaptan elde edilecek gelir ise 156 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla, anne ya da babası hayatta olmayan öğrencilere tam yatılı ve burslu eğitim veren Darüşşafaka’ya bağışlanacak.

 

Online Satış Linkleri:


https://www.nezih.com.tr/urunler/ataturke-ugurlu-kalplerden-oykuler-kolektif-ugur-okullari-ozel-urun-364071

https://www.kitapyurdu.com/kitap/ataturke-ugurlu-kalplerden-oykuler/503509.html

https://www.babil.com/ataturk-e-ugurlu-kalplerden-oykuler-kitabi-kolektif

https://www.sozcukitabevi.com/Kitap/kolektif-ataturke-ugurlu-kalplerden-oykuler

https://www.bkmkitap.com/ataturke-ugurlu-kalplerden-oykuler

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım