Kurumsal Tarihçe Kurucu Eğitim Felsefesi Yönetim Kadrosu BUEK İş Ortaklığı Eğitim Öğretim Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okullarımız Yeni Kampüsler Uğurlu Olmak U Mag Newsletter Uğur Sınava Hazırlık Merkezi U-Digital Uğur International U-Tigers Club Uğur’da Sanat Var U Store Duyurular ve Haberler Basın Odası İnsan Kaynakları Bize Ulaşın Tanıtım Filmi

Okul Öncesi

Uğur International

Uğur International'ın gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı gezi programları ile öğrencilerin duygusal, sosyal, kültürel ve akademik gelişimleri gözetilir.

Uğurlu öğrencilerin yurt içi ve yurt dışı gezileri sayesinde genel kültürlerini ve vizyonlarını genişletirken, gittikleri şehir veya ülkenin tarihini, sanatsal alanlarını ziyaret ederek farklı kültürleri tanımaları sağlanır.


Öğrencilerin yurt içi gezileri sayesinde ülke genelindeki birçok farklı tarihi ve doğal güzelliği görme şansını elde etmeleri sağlanır. Eğlenirken öğrenmeleri, farklı deneyimler kazanmaları, yaratıcı öğrenme ortamlarında bulunmaları, meslekleri yerinde görerek erken yaşlarda farkındalıklarının artmasına olanak tanınır.

Sizi Arayalım
×
Sizi Arayalım